bruskavinylová podlaha Project Floors Home 30
dubová prknavyrovnání podkladu nivelační stěrkou
lakvinylová podlaha Expona Domestic 5963
parketyvinylové podlahy a nivelační stěrky
moziakyvinylové podlahy Designline

Plovoucí podlahy Brno

Plovoucí podlahy, třídění, vzory a ceny.

 

Plovoucí podlahy

 

Pokládáme plovoucí podlahové krytiny pro Brno a blízké okolí. Nabízíme jak komplexní realizaci včetně vyrovnání povrchů nivelačními stěrkami tak i čistě prodej podlahových krytin.

 

Plovoucí podlahy OBI, Baumax, Bauhaus, Hornbach?

I v těchto obchodních domech plovoucí podlahy lze koupit dobře, ale pokud plánujete si na pokládku najmout odbornou firmu, nejprve ji zkontaktujte, ne každý řemeslník bude s výběrem souhlasit. 

 

U nás s tím nemáme žádný problém, jen je důležité konkrétní typ plovoucí podlahy předem zkonzultovat, ideálně vybrat s podlahářem, kterého máte na doporučení. Každý podlahář s letitou praxí jakmile vezme podlahovou lamelu do ruky, je schopen rozpoznat špatný či dobrý výrobek.

 

 

Parametry plovoucích podlah

"Krásně" vypadající podlahu za pár korun nebo podlahu s pevným a osvědčeným zámkovým spojem a dostačující hodnotou otěru povrchu? 

Tuhost HDF desky, pevnost a zpracování "clic" zámkových spojů, ochranná nášlapná vrstva, čím vyšší tím lépe.

 

 

Třídění plovoucích podlahových krytin

Za plovoucí podlahy můžeme označit ty, které nejsou nijak na pevno spojeny s podkladem. Jejich pohyb je neomezen, roztažnost materiálu reagující na změnu teplot a vlhkosti hraje velkou roli u plovoucích podlahových krytin.

 

Pro rychlou a levnou realizaci jsou stále nejoblíbenější laminátové plovoucí podlahy, jejich techn.výroba se dostala na vysokou úroveň při zachování nízkých cen.

 

Dřevěné plovoucí podlahy, nenapodobitelný vzhled, vůně a skvělý pocit na dotyk, klesající ceny. To můžou být důvody, proč investovat do komfortu, vyplatí se to. Dřevěné podlahy Brno.

 

 

Vinylové podlahy 

Dnešním trendem se stávají vinylové podlahy, plovoucí vinylové podlahy. Jejich povrch je pružnější, není křehký jak tomu bývá u laminátových podlah.

 

U vinylových podlah se struktura povrchu dobře napodobuje a vzhled kartáčovaného dřeva je téměř k nerozeznání od skutečného dřevěného povrchu. Jen by se výrobci mohli zamyslet nad pravidelností vinylových dílců, u cvičeného oka se příliš se opakují.