bruskavinylová podlaha Project Floors Home 30
dubová prknavyrovnání podkladu nivelační stěrkou
lakvinylová podlaha Expona Domestic 5963
parketyvinylové podlahy a nivelační stěrky
moziakyvinylové podlahy Designline

Nejlevnější vinylové podlahy Brno

 Jakou vinylovou podlahu a za jakou cenu?

Ceny vinylových podlah, využití typů podlahových krytin

 

Podlahy do kuchyně

Tady by měla ideálně vyhovovat podlaha odolná proti vlhku a dlouhodobému mechanickému opotřebení. Samozřejmostí je jednoduchá údržba u pvc a vinylových podlah.

Vhodné typy podlahových krytin do kuchyní:  pvc v roli, vinylové podlahy, marmoleum, laminátové plovoucí podlahy.

 

 

Lepení vinylové podlahy

Montáž vinylové podlahy není pro laika snadná. Pokládka je zcela odlišná, než když si chcete položit plovoucí zámkovou podlahu. Lepení vinylových dílců proto svěřte podlahářské firmě.  

 

Podlahy do obývacích pokojů

Začíná být běžné, že u kuchyní spojených s obývacím pokojem a jídelnou přichází v úvahu taky velmi oblíbená dřevěná podlaha nebo parketové vlysy.

Obývací místnost bereme jako hlavní část domu nebo bytu a odpočinkový prostor pro relaxaci a zábavu, kromě dřevěných podlah které vypadají až luxusně a přitom velmi útulně, můžete zvolit lité podlahy z probarvených stěrek, vinylové podlahy, které nabízí širokou barevnou škálu a v neposlední řadě laminátové podlahy od kvalitních výrobců jako jsou Quick Step, Parador nebo Egger.

 

 

Podlahy do dětských pokojů

Nejžádanější a oblíbeným produktem na trhu s podlahami jsou vinylové podlahy Expona Domestic vyráběna bez ftalátů a Wineo Design line. Jedná se o podlahy, které snadno nepodléhají mechanickému opotřebení, jsou odolné a zdravotně nezávadné, neboť jsou z velké části vyrobeny z čistých materiálů a bez příměsi chlóru.

Povrch těchto podlah je strukturovaný v několika stupních, svou měkostí příjemný na chůzi i v případě, když po ní budou děti běhat bosi. Podlaha je vysoce odolná proti vodě, stejně tak i proti vlhkosti a též vhodná na podlahové vytápění. Vinylové podlahy lze jednoduše čistit běžnými čisticími prostředky.